sasniegumi konkursos

 

STĀSTNIEKU KONKURSS “TECI, TECI, VALODIŅA 2023″ 

406868959_852453830010535_3111314057661494696_n

Elena Uzuļeviča pārstāvēja Cēsu Pilsētas vidusskolu Stāstnieku konkursā “Teci, teci, valodiņa 2023” Rīgas finālā un ieguva Lielās stāstnieces titulu, kā arī 2.pakāpes diplomu!

 

SKATUVES RUNAS KONKURSS 2022./2023. M.G.

Uz konkursu novadā tika izvirzīti 5 dalībnieki – Annika Sukure 1.c, Gabriela Bērziņa – Vennere 2.a, Gustavs Leimanis 4.b, Annija Brokāne 5.a un Alise Baumane 8.a.

 

MŪSU SASNIEGUMI KONKURSOS!

Konkurss Vieta Skolēns/klase Klase Skolotājs
Valsts policijas konkurss “Esmu redzams, esmu drošs” 1. Felicita Erdeli Liekniņa 3.B D.Puriņa
1. Līva Nagle 4.B A.Beķere
1. Krišjānis Klauģis 5.B A.Beķere
1. Georgijs Dergunovs 5.B A.Beķere
2. Adelīna Griška 1.C A.Beķere
2. Eleonora Patrīcija Berga 3.A A.Beķere
2. Anete Andersone 4.A A.Beķere
2. Elīna Puriņa 4.A A.Beķere
2. Rūta Loze 5.B A.Beķere
2. Lūcija Elza Vasiļevska 5.B A.Beķere
3. Zane Tkačuka 2.B A.Beķere
3. Elizabete Sunepa 3.B D.Puriņa
A Jēkabs Jonins 5.B A.Beķere
Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” izaicinājums. A 2.B klase A.Klētniece
Eiropas Savienības mājas konkurss “Redzi, uzzini, izproti” A 2.B klase A.Klētniece
A 3.B klase D.Puriņa
Putras programma A 3.B klase D.Puriņa
Pasaules lielākā stunda A 1.B klase I.Freivalde

L.Marauska

A 3.B klase D.Puriņa
A 9.A klase L.Leja
Atklāj ar Skudru Urdu A 2.B, 2.C, 3.A, 3.B A.Klētniece

A.Beķere

E.Bujāne

D.Puriņa

Datu aizsardzības konkurss Pusfināls 11.B klases komanda: Sintija Koļesņikova, Lukass Ivanovs, Vineta Krūmiņa, Patrīcija Oberte, Sanija Cielaviņa-Černišova  

I.Lāce-Sējāne

UNESCO izglītības nākotnes iniciatīva A Pauls Roberts Tenčs, Alise Burmika, Laura Kārkliņa, Linda Marita Vītiņa, Lukass Ivanovs, Nikola Aļļēna, Patrīcija Oberte, Sanija Cielaviņa-Černišova, Viktorija Tropina, Alise Kobliņeca E.Oldermane

I.Lāce-Sējāne

Līderis manī A Patrīcija Oberte, Sanija Cielaviņa-Černišova, Laura Bobrova, Linda Marita Vītiņa, Pauls Roberts Tenčs, Laine Alksnīte, Luīze Alksnīte I.Lāce-Sējāne

Informāciju sagatavoja Iveta Freivalde. Publicēts 24.05.2021.

 

Konkurss Vieta Skolēns Klase Skolotājs
Jaunais amatnieks 31.10.2015.

Nominācija „Dizaina speciālists”

1. Linards Daniels Bērziņš 8.A A.Lamberts

Mūsu sasniegumi novada olimpiādēs!

Olimpiāde Vieta Skolēns Klase Skolotājs
Bioloģija

30.11.2015.

2. Dmitrijs Dmitrijevs 10.B M.Tijāre

  1. novembrī noslēdzās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkotais konkurss “Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2016.” Konkursā piedalījās 19 izglītības iestādes. No tām nominētas tika 9 skolas un pirmskolas iestādes.
    Cēsu Pilsētas vidusskola ir godalgoto skolu vidū. Tika pasniegta goda plāksne ar uzrakstu” Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2016.”
    Esam lepni par savu skolu!

Informāciju sagatavoja Elita Bujāne

Elita2

Piedalījāmies LIZDA rīkotajā konkursā Kā manā kolektīvā atzīmē Skolotāju dienu?

Uzvarētāji un labākie raksti tiks publicēti LIZDA izdevumā “LIZDA Vēstnesis”, bet bildes LIZDA izdotajā kalendārā 2017. gadam.

Esam starp uzvarētājiem un mūsu raksts un bildes būs jaunajā kalendārā.

Skolotāju diena Cēsu Pilsētas vidusskolā 30.09.

Kalni,lejas, akmens sienas

It nekas mūs nespēs šķirt,

Ja vien īsti draugi esam,

Kuriem rakstā, kuriem rakstā sitas sirds.

/J. Lūsēna dziesmas teksts/
Pa zeltainu čaukstošu lapu paklāju skolotāji dodas uz skolu. Pie skolas durvīm katram tiek mazliet rūgteni smaržojošas mārtiņrozes. Mazi un lieli skolēni iepriecina savus skolotājus ar ziediem, saldumiem, pašdarinātām lietām. Skan zvans uz pirmo stundu. Mazākiem skolēniem stundu vadīs lielie. Skolotāji skaistās kleitās, košās kaklasaitēs, ar brīnumam atvētu sirdi iet uz zāli.

Visskaistākais draudzībā ir nevis pastiepta roka, laipnais smaids vai kopbūtnes prieks, bet gan garīgā iedvesma, kas pārņem cilvēku, kad viņš apzinās, ka viņam kāds tic un uzticas. /Ralfs Voldo Emersons/

Šogad Skolotāju dienas tēma ir DRAUDZĪBA. Skaistas dziesmas un dzeja, brīnišķīgi attēli uz ekrāna, smiekli un kāda slepeni notrausta asara. Mielošanās ar kolēģu un skolēnu iepriekšējā dienā vēlu, vēlu ceptām plātsmaizēm un kafiju. Katram savas draudzības rokassprādzītes pīšana jokojot, bet reizē darbā ieliekot savas siltās jūtas vienam pret otru, pret savu skolu un skolēniem. Pēcpusdienā dodoties apceļot Lubāna ezeru, kāda lieta ap roku vairs nav tikai lieta, bet neredzama, sajūtama, spēcinoša saite vienam ar otru. Piederības sajūta. Un sajūta, ka esi īstajā vietā.

Cēsu Pilsētas vidusskolai tikko nosvinējām 1. gadiņu. Liels un daudzveidīgs kolektīvs. Šogad Skolotāju dienā piedzīvojām: jā, esam viens otram plecs, kādu citur atrast nevar. Saprotošs un drošs plecs.
Mēs nevaram precīzi pateikt, tieši kurā brīdī dzimst draudzība. Ja traukā pilina ūdeni, tad ir kāds viens, pēdējais piliens, no kura tas sāk plūst pāri malām. Tāpat arī laipnības izpausmē ir kāds viens, pēdējais piliens, no kura sāk plūst pāri malām sirds. Rejs Bredberijs

Raksta autore Andra Gulbe. Informāciju sagatavoja Elita Bujāne.

Cēsu Pilsētas vidusskolā 58 skolotāji arodbiedrības biedri. AK priekšsēdētāja E. Bujāne, vietnieks B.Cibankovs. Atbildīgā persona par darba drošību A. Lamberts. Izstrādāts un pieņemts koplīgums. Arodorganizācijas biedri aktīvi iesaistās skolas rīkotajos pasākumos.

Informāciju sagatavoja Elita Bujāne

Elita