Konsultācijas

Konsultāciju laiki 2023./2024. mācību gadā

Kab. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
1. Aļļena P. Z1     15.00-16.50    
2. Babahins I. 82. 15.00-16.16
3. Baikovska D. Z4 16.30-17.51
4. Beķere A. 100. 14.10-14.50 8.10-8.50 13.20-14.00 12.30-13.44
5. Bērziņa E. 93.a 13.20-15.00 12.20-14.10 13.20-14.33
6. Brīvība Dz. 78. 14.00-16.20
85. 14.10-15.24
7. Bujāne E. 103. 14.00-15.00  14.00-15.00 14.00-15.00 12.20-13.23
8. Cibankova E. 60. 14.00-16.30 14.00-14.30
9. Cibankovs B. halle 13.20-14.00

16.00-17.00

15.35-17.00
10. Ercika S. 58. 14.00-15.00 14.00-16.27
11. Grāvere M. 56. 14.10-14.46 15.50-17.00 15.00-17.00
12. Gulbe A. 80. 15.10-16.42 15.10-16.42
13. Holsta R. 85. 14.00-15.00 14.00-15.00 13.30-14.40
14. Janelsiņa A.    10A 64. 15.00-16.00
10B 64. 14.00-15.49
11A 64.  15.00-16.00
15. Jaunzema I. Z4 14.10-14.51 15.30-17.00 15.30-17.00
16. Jaunzeme L. 81. 14.00-17.00 13.10-13.33
17. Kalniņa A. bibliotēka 15.00-16.02
18. Kaštanova I. 89. 13.00-14.00 8.10-8.41

13.00-14.00

19. Kataja-Paegle 94. 12.30-14.00 12.30-13.32 8.10-8.50
20. Kosolapova O. 57. 14.00-15.00
78. 8.00-9.00 14.50-16.12
21. Ķimens E. halle 14.00-14.46 13.10-15.50
22. Lamberts A. 70. 13.20-14.50 14.10-15.28
23. Laure R. halle 13.05-14.05 13.05-14.05 13.05-14.05 13.05-13.39
24. Lāce -Sējāne I. 83.a 14.50-16.10

17.15-17.34

25. Lisovska L. 66. 14.50-16.51 14.50-16.51
26. Mizone D.         4C bibliotēka 13.10-14.18
4A bibliotēka 13.20-14.33
27. Našeniece P.  11A 67. 14.00-15.00
4B 67. 14.50-16.50
5B,6A 67. 14.50-16.50
28. Oldermane E.
1.,2.kl. 102. 12.30-13.10
1.,2.kl. 99. 13.10-14.50
3.-5.kl. 99. 13.20-15.50
29. Oļehnoviča R. 100.a 14.10-14.50 14.10-15.00 14.10-15.00 14.10-14.49
30. Pētersone M. 95. 12.30-13.50 12.30-13.50 13.10-13.50 13.10-13.48
31. Platace I. 98. 12.30-14.18 12.30-13.10 11.30-13.00
32. Puriņa D. 99. 8.00-8.54 8.00-9.00
33. Rogoļeva L. 55.a 14.10-15.17
34. Sarkane A. 63. 14.50-16.50 15.00-16.26
35. Siliņa Ē. 83. 13.10-15.10 14.50-16.00
36. Simanoviča I. 48. 16.30-17.48 17.15-18.33
37. Sīmane A. 48. 13.20-14.24
38. Slavēna K. matemātika 61. 13.30-14.50
dizains un tehnoloģijas 60. 13.30 – 14.31
 latv. val. un literatūra 93.a 14.10-15.30
39. Smilga N. 60. 13.20-15.20
40. Strazdiņa I. 64.a 14.00-16.00 14.00-14.40
41. Tijāre M. 77. 15.00-17.00 15.00-16.41
42. Tutiņa M. halle 12.05-13.36 13.10-14.10
43. Vērpele S. 86. 8.00-9.00

14.00-15.00

8.00-9.00 14.00-15.23
44. Vilkaste Ā. 80. 15.40-15.48
45. Vitrungs O. 67. 14.10-15.40
67. 13.20-15.04
46. Volkova N. 61. 15.00-17.30 15.00-15.44
47. Zariņa I. 88. 12.30-13.10 12.30-12.57
87. 8.10-8.50 8.10-8.50
48. Zemīte L. 50. 14.00-16.15 14.00-16.00
49. Zirne A. 97. 13.15-14.50 8.10-8.50

14.00-14.54

8.10-8.50 8.10-8.50