Stundu saraksts

Nav pievienoti saraksti klasēm

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 98
9.00-9.40 2. latviešu valoda 98
9.50-10.30 3. vizuālā māksla 98
10.35-11.15 4. vizuālā māksla 98

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. klases stunda 98
9.00-9.40 2. matemātika 98
9.50-10.30 3. angļu valoda 98
10.35-11.15 4. angļu valoda 98
11.25-12.05 5. sports un veselība halle
12.30-13.10 6. sports un veselība halle

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 98
9.00-9.40 2. latviešu valoda 98
9.50-10.30 3. matemātika 98
10.35-11.15 4. mūzika 98
11.25-12.05 5. mūzika 98

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 98
9.00-9.40 2. latviešu valoda 98
9.50-10.30 3. dabaszinība 98
10.35-11.15 4. dabaszinība 98

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sociālās zinības 98
9.00-9.40 2. dizains un tehnoloģijas 98
9.50-10.30 3. matemātika 98
10.35-11.15 4. matemātika 98

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. mūzika 93.a
9.00-9.40 2. dizains un tehnoloģijas 93.a
9.50-10.30 3. matemātika 93.a
10.35-11.15 4. matemātika 93.a

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. vizuālā māksla 93.a
9.00-9.40 2. vizuālā māksla 93.a
9.50-10.30 3. sports un veselība halle
10.35-11.15 4. sports un veselība halle
11.25-12.05 5. latviešu valoda 93.a

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sociālās zinības 93.a
9.00-9.40 2. latviešu valoda 93.a
9.50-10.30 3. latviešu valoda 93.a
10.35-11.15 4. matemātika 93.a

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. mūzika 93.a
9.00-9.40 2. latviešu valoda 93.a
9.50-10.30 3. latviešu valoda 93.a
10.35-11.15 4. angļu valoda 93.a
11.25-12.05 5. angļu valoda 93.a

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. 93.a
9.00-9.40 2. latviešu valoda 93.a
9.50-10.30 3. matemātika 93.a
10.35-11.15 4. klases stunda 93.a
11.25-12.05 5. dabaszinība 93.a
12.30-13.10 6. dabaszinība 93.a

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports un veselība halle
9.00-9.40 2. vizuālā māksla 87
9.50-10.30 3. matemātika 87
10.35-11.15 4. latviešu valoda 87
11.25-12.05 5. latviešu valoda 87

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports un veselība halle
9.00-9.40 2. sociālās zinības 87
9.50-10.30 3. klases stunda 87
10.35-11.15 4. dizains un tehnoloģijas 87
11.25-12.05 5. matemātika 87

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika 87
9.00-9.40 2. angļu valoda 87
9.50-10.30 3. angļu valoda 87
10.35-11.15 4. vizuālā māksla 87
11.25-12.05 5. matemātika 87

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 87
9.00-9.40 2. latviešu valoda 87
9.50-10.30 3. latviešu valoda 87
10.35-11.15 4. mūzika 87

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 87
9.00-9.40 2. mūzika 87
9.50-10.30 3. dabaszinība 87
10.35-11.15 4. dabaszinība 87

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika 95
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. sports halle
10.35-11.15 4. latviešu valoda 95
11.25-12.05 5. latviešu valoda 95

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 95
9.00-9.40 2. latviešu valoda 95
9.50-10.30 3. matemātika 95
10.35-11.15 4. vizuālā māksla 95
11.25-12.05 5. vizuālā māksla 95

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 95
9.00-9.40 2. latviešu valoda 95
9.50-10.30 3. matemātika 95
10.35-11.15 4. angļu valoda 95
11.25-12.05 5. angļu valoda 95

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. sociālās zinības 95
9.50-10.30 3. matemātika 95
10.35-11.15 4. mājturība un tehnoloģijas 95
11.25-12.05 5. mūzika 95
12.30-13.10 6. mūzika 95

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. dabaszinība 95
9.00-9.40 2. dabaszinība 95
9.50-10.30 3. matemātika 95
10.35-11.15 4. klases stunda 95
11.25-12.05 5. ētika 95

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 94
9.00-9.40 2. latviešu valoda 94
9.50-10.30 3. matemātika 94
10.35-11.15 4. mūzika 94
11.25-12.05 5. mūzika 94
12.30-13.10 6. klases stunda 94

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. dabaszinība 94
9.50-10.30 3. dabaszinība 94
10.35-11.15 4. matemātika 94
11.25-12.05 5. latviešu valoda 94
12.30-13.10 6. latviešu valoda 94

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports halle
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. sociālās zinības 94
10.35-11.15 4. ētika 94

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. angļu valoda 94
9.50-10.30 3. angļu valoda 94
10.35-11.15 4. latviešu valoda 94
11.25-12.05 5. latviešu valoda 94
12.30-13.10 6. matemātika 94
13.20-14.00 7. matemātika 94

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika 94
9.50-10.30 3. vizuālā māksla 94
10.35-11.15 4. vizuālā māksla 94
11.25-12.05 5. mājturība un tehnoloģijas 94

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu valoda 100
9.00-9.40 2. angļu valoda 100
9.50-10.30 3. mājturība un tehnoloģijas 100
10.35-11.15 4. latviešu valoda 100
11.25-12.05 5. latviešu valoda 100

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 100
9.00-9.40 2. latviešu valoda 100
9.50-10.30 3. dabaszinība 100
10.35-11.15 4. dabaszinība 100
11.25-12.05 5. klases stunda 100
12.30-13.10 6. matemātika 100

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. vizuālā māksla 100
9.50-10.30 3. vizuālā māksla 100
10.35-11.15 4. sports halle
11.25-12.05 5. sports halle
12.30-13.10 6. matemātika 100

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. mūzika 100
9.50-10.30 3. mūzika 100
10.35-11.15 4. matemātika 100
11.25-12.05 5. matemātika 100
12.30-13.10 6. ētika 100

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika 100
9.00-9.40 2. latviešu valoda 100
9.50-10.30 3. latviešu valoda 100
10.35-11.15 4. sociālās zinības 100

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 103
9.00-9.40 2. latviešu valoda 103
9.50-10.30 3. dabaszinība 103
10.35-11.15 4. dabaszinība 103
11.25-12.05 5. angļu valoda 103

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. mūzika 103
9.00-9.40 2. mūzika 103
9.50-10.30 3. matemātika 103
10.35-11.15 4. latviešu valoda 103
11.25-12.05 5. angļu valoda 103

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. latviešu valoda 103
9.50-10.30 3. latviešu valoda 103
10.35-11.15 4. matemātika 103
11.25-12.05 5. mājturība un tehnoloģijas 103
12.30-13.10 6. angļu valoda 103

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. latviešu valoda 103
9.50-10.30 3. klases stunda 103
10.35-11.15 4. vizuālā māksla 103
11.25-12.05 5. vizuālā māksla 103
12.30-13.10 6. sports halle
13.20-14.00 7. sports halle

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. sociālās zinības 103
9.50-10.30 3. ētika 103
10.35-11.15 4. matemātika 103
11.25-12.05 5. matemātika 103

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 99
9.00-9.40 2. latviešu valoda 99
9.50-10.30 3. klases stunda 99
10.35-11.15 4. angļu valoda 99
11.25-12.05 5. sports halle
12.30-13.10 6. sports halle

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 99
9.00-9.40 2. latviešu valoda 99
9.50-10.30 3. matemātika 99
10.35-11.15 4. mūzika 99
11.25-12.05 5. mūzika 99

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 99
9.00-9.40 2. latviešu valoda 99
9.50-10.30 3. matemātika 99
10.35-11.15 4. dabaszinība 99
11.25-12.05 5. dabaszinība 99

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika 99
9.50-10.30 3. matemātika 99
10.35-11.15 4. sociālās zinības 99
11.25-12.05 5. ētika 99
12.30-13.10 6. mājturība un tehnoloģijas 99

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. vizuālā māksla 99
9.00-9.40 2. vizuālā māksla 99
9.50-10.30 3. angļu valoda 99
10.35-11.15 4. angļu valoda 99

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika 100.a
9.50-10.30 3. angļu valoda 100.a
10.35-11.15 4. sports un veselība halle
11.25-12.05 5. krievu valoda 100.a
12.30-13.10 6. datorika 78/82
13.20-14.00 7. sports un veselība halle

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 100.a
9.00-9.40 2. latviešu valoda 100.a
9.50-10.30 3. sports un veselība ārā
10.35-11.15 4. sociālās z. un vēsture 100.a
11.25-12.05 5. dabaszinība 100.a
12.30-13.10 6. dabaszinība 100.a
13.20-14.00 7. klases stunda 100.a

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu valoda 100.a
9.00-9.40 2. matemātika 100.a
9.50-10.30 3. sports un veselība halle
10.35-11.15 4. latviešu valoda 100.a
11.25-12.05 5. latviešu valoda 100.a

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. dizains un tehnoloģijas 100.a
9.50-10.30 3. sports un veselība halle
10.35-11.15 4. sports un veselība halle
11.25-12.05 5. matemātika 100.a
12.30-13.10 6. matemātika 100.a
13.20-14.00 7. sociālās z. un vēsture 100.a

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda 100.a
9.00-9.40 2. latviešu valoda 100.a
9.50-10.30 3. mūzika 100.a
10.35-11.15 4. mūzika 100.a
11.25-12.05 5. matemātika 100.a
12.30-13.10 6. vizuālā māksla 100.a

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. sociālās z. un vēsture 97
9.50-10.30 3. latviešu valoda 97
10.35-11.15 4. latviešu valoda 97
11.25-12.05 5. datorika 78/82
12.30-13.10 6. krievu valoda 97

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika 97
9.00-9.40 2. matemātika 97
9.50-10.30 3. latviešu valoda 97
10.35-11.15 4. latviešu valoda 97
11.25-12.05 5. dizains un tehnoloģijas 97

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. sociālās z. un vēsture 97
9.50-10.30 3. matemātika 97
10.35-11.15 4. matemātika 97
11.25-12.05 5. vizuālā māksla 97
12.30-13.10 6. sports un veselība halle
13.20-14.00 7. sports un veselība halle

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. klases stunda 97
9.50-10.30 3. latviešu valoda 97
10.35-11.15 4. latviešu valoda 97
11.25-12.05 5. sports un veselība halle
12.30-13.10 6. dabaszinība 97
13.20-14.00 7. dabaszinība 97

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika 97
9.50-10.30 3. angļu valoda 97
10.35-11.15 4. angļu valoda 97
11.25-12.05 5. mūzika 97
12.30-13.10 6. mūzika 97

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports halle
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. sociālās zinības
10.35-11.15 4. sociālās zinības
11.25-12.05 5. mājturība un tehnoloģijas
12.30-13.10 6. mājturība un tehnoloģijas

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. angļu valoda
9.50-10.30 3. angļu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. matemātika

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. angļu valoda
11.25-12.05 5. dabaszinības
12.30-13.10 6. dabaszinības
13.20-14.00 7. latviešu valoda

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. vizuālā māksla
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. informātika 78./82.
12.30-13.10 6. mūzika
13.20-14.00 7. mūzika

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. matemātika

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. sports halle
10.35-11.15 4. sports halle
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. angļu valoda

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. klases stunda
9.50-10.30 3. vizuālā māksla
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. mājturība un tehnoloģijas
13.20-14.00 7. mājturība un tehnoloģijas

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. sociālās zinības
12.30-13.10 6. sociālās zinības

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. mūzika
11.25-12.05 5. mūzika
12.30-13.10 6. informātika 78./82.

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. dabaszinības
9.50-10.30 3. dabaszinības
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. latviešu valoda
13.20-14.00 7. angļu valoda

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. mājturība un tehnoloģijas
9.00-9.40 2. mājturība un tehnoloģijas
9.50-10.30 3. krievu valoda
10.35-11.15 4. krievu valoda
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. angļu valoda
13.20-14.00 7. vizuālā māksla

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. informātika 78/82
11.25-12.05 5. sociālās zinības
12.30-13.10 6. sociālās zinības
13.20-14.00 7. klases stunda

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. dabaszinība
10.35-11.15 4. dabaszinība
11.25-12.05 5. latviešu val.
12.30-13.10 6. latviešu val.
13.20-14.00 7. angļu valoda

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. sports halle
10.35-11.15 4. sports halle
11.25-12.05 5. Latvijas vēsture
12.30-13.10 6. pasaules vēsture

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. mūzika
9.50-10.30 3. mūzika
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. latviešu valoda
13.20-14.00 7. latviešu valoda

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. mājturība un tehn.
10.35-11.15 4. mājturība un tehn.
11.25-12.05 5. Latvijas vēsture
12.30-13.10 6. pasaules vēsture

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. sports halle
10.35-11.15 4. sports halle
11.25-12.05 5. informātika 78/82
12.30-13.10 6. vizuālā māksla

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. mūzika
9.00-9.40 2. mūzika
9.50-10.30 3. angļu valoda
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. sociālās zinības
13.20-14.00 7. sociālās zinības

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu valoda
9.00-9.40 2. angļu valoda
9.50-10.30 3. dabaszinība
10.35-11.15 4. dabaszinība
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. latviešu valoda
13.20-14.00 7. klases stunda

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. krievu valoda
9.50-10.30 3. krievu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. matemātika

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. sociālās zinības
12.30-13.10 6. sociālās zinības

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. mājturība un tehnoloģijas
9.50-10.30 3. mājturība un tehnoloģijas
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. informātika 78/82
13.20-14.00 7. Latvijas vēsture
14.10-14.50 8. pasaules vēsture

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports halle
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. angļu valoda
11.25-12.05 5. mūzika
12.30-13.10 6. mūzika
13.20-14.00 7. vizuālā māksla

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. angļu valoda
10.35-11.15 4. angļu valoda
11.25-12.05 5. krievu valoda
12.30-13.10 6. krievu valoda
13.20-14.00 7. latviešu valoda

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. klases stunda
10.35-11.15 4. dabaszinība
11.25-12.05 5. dabaszinība
12.30-13.10 6. latviešu valoda

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. mūzika
10.35-11.15 4. mūzika
11.25-12.05 5. sociālās zinības
12.30-13.10 6. sociālās zinības
13.20-14.00 7. klases stunda

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports halle
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. dabaszinība
10.35-11.15 4. dabaszinība
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. latviešu valoda
13.20-14.00 7. informātika 78/82

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu valoda
9.00-9.40 2. mājturība un tehnoloģijas
9.50-10.30 3. mājturība un tehnoloģijas
10.35-11.15 4. Latvijas vēsture
11.25-12.05 5. pasaules vēsture
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. matemātika

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. krievu valoda
9.00-9.40 2. krievu valoda
9.50-10.30 3. vizuālā māksla
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. matemātika

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu valoda
9.00-9.40 2. angļu valoda
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. matemātika

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports un veselība halle
9.00-9.40 2. datorika 78/82
9.50-10.30 3. krievu valoda
10.35-11.15 4. krievu valoda
11.25-12.05 5. vizuālā māksla
12.30-13.10 6. ģeogrāfija
13.20-14.00 7. ģeogrāfija

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports un veselība halle
9.00-9.40 2. mūzika
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. bioloģija
12.30-13.10 6. bioloģija
13.20-14.00 7. klases stunda

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports un veselība halle
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. sociālās zinības
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. angļu valoda
13.20-14.00 7. teātra māksla

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports un veselība halle
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. dizains un tehnoloģijas
12.30-13.10 6. dizains un tehnoloģijas
13.20-14.00 7. Latvijas un pas.vēsture
14.10-14.50 8. Latvijas un pas.vēsture

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports un veselība halle
9.00-9.40 2. angļu valoda
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. inženierzinības
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. latviešu valoda

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. datorika 78/82
10.35-11.15 4. ģeogrāfija
11.25-12.05 5. ģeogrāfija
12.30-13.10 6. vizuālā māksla
13.20-14.00 7. matemātika

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. Latvijas un pas.vēsture
9.50-10.30 3. Latvijas un pas.vēsture
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. angļu valoda
13.20-14.00 7. sociālās zinības

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. sports un veselība halle
10.35-11.15 4. sports un veselība halle
11.25-12.05 5. krievu valoda
12.30-13.10 6. krievu valoda
13.20-14.00 7. klases stunda
14.10-14.50 8. inženierzinības

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports un veselība halle
9.00-9.40 2. mūzika
9.50-10.30 3. dizains un tehnoloģijas
10.35-11.15 4. dizains un tehnoloģijas
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. angļu valoda
13.20-14.00 7. matemātika
14.10-14.50 8. teātra māksla

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. bioloģija
13.20-14.00 7. bioloģija

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. vizuālā māksla
9.00-9.40 2. sociālās zinības
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. datorika 78/82
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. klases stunda

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. krievu valoda
9.50-10.30 3. krievu valoda
10.35-11.15 4. mūzika
11.25-12.05 5. sports un veselība halle
12.30-13.10 6. sports un veselība halle
13.20-14.00 7. teātra māksla
14.10-14.50 8. angļu valoda

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu valoda
9.00-9.40 2. angļu valoda
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. matemātika

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. sports un veselība halle
9.50-10.30 3. ģeogrāfija
10.35-11.15 4. ģeogrāfija
11.25-12.05 5. bioloģija
12.30-13.10 6. bioloģija
13.20-14.00 7. dizains un tehnoloģijas
14.10-14.50 8. dizains un tehnoloģijas

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. Latvijas un pas.vēsture
11.25-12.05 5. Latvijas un pas.vēsture
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. inženierzinības

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. angļu valoda
10.35-11.15 4. angļu valoda
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. latviešu valoda
14.10-14.50 8. latviešu valoda

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. mūzika
10.35-11.15 4. krievu valoda
11.25-12.05 5. krievu valoda
12.30-13.10 6. latviešu valoda
13.20-14.00 7. latviešu valoda
14.10-14.50 8. ģeogrāfija
15.00-15.40 9. ģeogrāfija

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. sociālās zinības
10.35-11.15 4. mājturība un tehnoloģijas
11.25-12.05 5. mājturība un tehnoloģijas
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. matemātika
14.10-14.50 8. ķīmija 77
15.00-15.40 9. ķīmija 77

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. krievu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. vizuālā māksla
12.30-13.10 6. bioloģija
13.20-14.00 7. bioloģija
14.10-14.50 8. fizika
15.00-15.40 9. fizika

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu val.
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. klases stunda
12.30-13.10 6. Latvijas vēsture
13.20-14.00 7. pasaules vēsture

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. ķīmija 77
9.00-9.40 2. ķīmija 77
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. krievu valoda
12.30-13.10 6. krievu valoda
13.20-14.00 7. angļu valoda
14.10-14.50 8. angļu valoda

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. klases stunda
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. fizika
12.30-13.10 6. fizika
13.20-14.00 7. latviešu valoda
14.10-14.50 8. latviešu valoda

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. Latvijas vēsture
9.00-9.40 2. pasaules vēsture
9.50-10.30 3. sports halle
10.35-11.15 4. sports halle
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. mājturība un tehnoloģijas
13.20-14.00 7. mājturība un tehnoloģijas
14.10-14.50 8. latviešu valoda

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika
9.00-9.40 2. vizuālā māksla
9.50-10.30 3. mūzika
10.35-11.15 4. krievu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. latviešu valoda

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. sociālā zinības
9.50-10.30 3. ģeogrāfija
10.35-11.15 4. ģeogrāfija
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. bioloģija
13.20-14.00 7. bioloģija

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. Latvijas vēsture
10.35-11.15 4. pasaules vēsture
11.25-12.05 5. ķīmija
12.30-13.10 6. ķīmija
13.20-14.00 7. mūzika
14.10-14.50 8. mājturība un tehnoloģijas
15.00-15.40 9. mājturība un tehnoloģijas

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. angļu valoda
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. ģeogrāfija
13.20-14.00 7. ģeogrāfija

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. bioloģija
9.00-9.40 2. bioloģija
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. klases stunda
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. matemātika

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sociālās zinības
9.00-9.40 2. sociālās zinības
9.50-10.30 3. krievu valoda
10.35-11.15 4. vizuālā māksla
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. angļu valoda

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. krievu valoda
9.00-9.40 2. krievu valoda
9.50-10.30 3. sports halle
10.35-11.15 4. sports halle
11.25-12.05 5. fizika
12.30-13.10 6. fizika
13.20-14.00 7. latviešu valoda

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. krievu valoda
9.00-9.40 2. krievu valoda
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. bioloģija
12.30-13.10 6. bioloģija
13.20-14.00 7. latviešu valoda
14.10-14.50 8. latviešu valoda

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. sports halle
9.00-9.40 2. sports halle
9.50-10.30 3. ķīmija
10.35-11.15 4. ķīmija
11.25-12.05 5. Latvijas vēsture
12.30-13.10 6. pasaules vēsture
13.20-14.00 7. latviešu valoda

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. fizika
9.00-9.40 2. fizika
9.50-10.30 3. mūzika
10.35-11.15 4. angļu valoda
11.25-12.05 5. klases stunda
12.30-13.10 6. ģeogrāfija
13.20-14.00 7. ģeogrāfija
14.10-14.50 8. mājturība un tehnoloģijas
15.00-15.40 9. mājturība un tehnoloģijas

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. sociālās zinības
12.30-13.10 6. sociālās zinības
13.20-14.00 7. vizuālā māksla

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. koris
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. angļu valoda
10.35-11.15 4. angļu valoda
11.25-12.05 5. krievu valoda

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. bioloģija
10.35-11.15 4. bioloģija
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. matemātika

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika
9.00-9.40 2. fizika
9.50-10.30 3. fizika
10.35-11.15 4. sociālās zinības
11.25-12.05 5. sociālās zinības
12.30-13.10 6. bioloģija
13.20-14.00 7. sports
14.10-14.50 8. vācu valoda
15.00-15.40 9. vācu valoda

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu valoda
9.00-9.40 2. angļu valoda
9.50-10.30 3. ģeogrāfija
10.35-11.15 4. ģeogrāfija
11.25-12.05 5. sports halle
12.30-13.10 6. sociālās zinības
13.20-14.00 7. ķīmija
14.10-14.50 8. ķīmija
15.00-15.40 9. latviešu valoda

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. mājturība un tehnoloģijas
10.35-11.15 4. mājturība un tehnoloģijas
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. vizuālā māksla
13.20-14.00 7. matemātika

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. Latvijas vēsture
9.00-9.40 2. pasaules vēsture
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. mūzika
11.25-12.05 5. sports halle
12.30-13.10 6. krievu valoda
13.20-14.00 7. klases stunda

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. krievu valoda
9.00-9.40 2. krievu valoda
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. angļu valoda
13.20-14.00 7. sports halle
14.10-14.50 8. sports halle

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika
9.00-9.40 2. uzņēmējdarbības pamati
9.50-10.30 3. uzņēmējdarbības pamati
10.35-11.15 4. krievu val.1/informātika 2
11.25-12.05 5. fizika
12.30-13.10 6. fizika
13.20-14.00 7. angļu valoda
14.10-14.50 8. angļu valoda
15.00-15.40 9. latviešu valoda

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. ķīmija 77
9.00-9.40 2. ķīmija 77
9.50-10.30 3. vēsture un soc.zinātnes
10.35-11.15 4. vēsture un soc.zinātnes
11.25-12.05 5. teātris un drāma
12.30-13.10 6. teātris un drāma
13.20-14.00 7. datorika 1.gr. 82

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. datorika 1.gr 82
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. klases stunda
11.25-12.05 5. ģeogrāfija/kultūras pam. 1./2.
12.30-13.10 6. ģeogrāfija/kultūras pam. 1./2.
13.20-14.00 7. vēsture un soc.zinātnes
14.10-14.50 8. vēsture un soc.zinātnes
15.00-15.40 9. datorika 2.gr. 82

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. datorika 2.gr. 82
9.00-9.40 2. bioloģija
9.50-10.30 3. bioloģija
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. matemātika
14.10-14.50 8. sports halle

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. angļu valoda
9.00-9.40 2. angļu valoda
9.50-10.30 3. sports halle
10.35-11.15 4. sports halle
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. latviešu valoda
13.20-14.00 7. krievu valoda
14.10-14.50 8. krievu valoda
15.00-15.40 9. informātika 1.gr. 82

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. programmēšana 1.gr. 82
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda
12.30-13.10 6. mūzika/ekonomika 1./2.
13.20-14.00 7. mūzika/ekonomika 1./2.
14.10-14.50 8. informātika 2.gr. 82

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. programmēšana 2.gr. 82
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. krievu valoda
11.25-12.05 5. latviešu valoda/fizika 1./2.
12.30-13.10 6. latviešu valoda/fizika 1./2.
13.20-14.00 7. kulturoloģija
14.10-14.50 8. ģeogrāfija
15.00-15.40 9. ģeogrāfija

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. fizika
9.00-9.40 2. fizika
9.50-10.30 3. ķīmija 77
10.35-11.15 4. ķīmija 77
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. matemātika
13.20-14.00 7. Latvijas un pas.vēsture
14.10-14.50 8. Latvijas un pas.vēsture

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. klases stunda
9.50-10.30 3. bioloģija
10.35-11.15 4. bioloģija
11.25-12.05 5. angļu valoda
12.30-13.10 6. angļu valoda
13.20-14.00 7. sports halle

Pirmdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. matemātika
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. latviešu valoda
11.25-12.05 5. sports halle
12.30-13.10 6. sports halle
13.20-14.00 7. angļu valoda
14.10-14.50 8. angļu valoda

Otrdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. bioloģija
9.00-9.40 2. bioloģija
9.50-10.30 3. latviešu valoda
10.35-11.15 4. matemātika
11.25-12.05 5. matemātika
12.30-13.10 6. fizika
13.20-14.00 7. fizika
14.10-14.50 8. krievu valoda/ekonomika 1./2.
15.00-15.40 9. krievu valoda/ekonomika 1./2.

Trešdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1. latviešu valoda
9.00-9.40 2. latviešu valoda
9.50-10.30 3. ķīmija 77
10.35-11.15 4. ķīmija 77
11.25-12.05 5. Latvijas un pas. vēsture
12.30-13.10 6. Latvijas un pas. vēsture
13.20-14.00 7. filozofija
14.10-14.50 8. fizika

Ceturtdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. kulturoloģija
9.50-10.30 3. angļu valoda
10.35-11.15 4. angļu valoda
11.25-12.05 5. politika
12.30-13.10 6. politika
13.20-14.00 7. psiholoģija
14.10-14.50 8. psiholoģija
15.00-15.40 9. klases stunda

Piektdiena

Laiks Nr. Priekšmets Kab. Nr.
8.10-8.50 1.
9.00-9.40 2. matemātika
9.50-10.30 3. matemātika
10.35-11.15 4. krievu valoda
11.25-12.05 5. krievu valoda
12.30-13.10 6. sports halle