“STIPRIE VĪRI 2023”

Šī gada konkurss “Stiprie vīri” iezīmējās ar vēl lielāku jauno dalībnieku skaitu, iespaidīgiem rezultātiem un sīvo cīņu par godalgotām vietām. Kopskaitā 9.novembrī uz sporta halles zāli ieradušies 37 jaunieši. Pēc rezultātiem bija redzams, ka jaunieši bija nopietni gatavojušies sacensībām, jo abās vecumu grupās godalgoto vietu ieguvēji tika noteikti tikai pēc pēdējā vingrinājuma.

Par šī gada uzvarētājiem vidusskolas grupā kļuva divkārtējais titula īpašnieks  Kārlis Gustavs Bērziņš (12.a) un Lauris Garbars (11.a), kurš pagājušajā gadā izcīnīja 3.vietu. Abi jaunieši noslēdza sacensības ar 17 punktiem no 20 iespējamiem.   Trešajā vietā ar 15 punktiem ierindojās Endijs Mariuss Ķauķītis (11.a).

Līdz pēdējam brīdim nebija iespējams noteikt uzvarētāju pamatskolas grupā. Un tikai pēc visu rezultātu apkopošanas tika zināmi gan godalgoto vietu ieguvēju, gan sacensību uzvarētāju vārdi. Pirmo vietu izcīnīja Eduards Mūrnieks (9.b). Vice čempiona titulu (2.v.) ieguva Eduards Lapacinskis (9.b). Par 3.vietas ieguvēju kļuva Toms Samauskis (9.b).

Visi konkursa laureāti saņēma skolas diplomus un balvas, kurus sagādāja konkursa ilggadējais atbalstītājs PKS “Straupe”. Pie veicināšanas balvām arī tika jaunieši, kuri izcīnīja 4.-6.v.: Rihards Kostāns (11.a), Kristers Sirmis (10.b), Renārs Kļaviņš (8.a), Artūrs Mihailovs (7.b) un Oskars Miškins  (9.b).

Paldies meitenēm, kuras ļoti veiksmīgi veica tiesnešu pienākumus: Andersonei Anetei, Ipatovai Elizabetei, Drīveniecei Esterei Elisai, Tkačukai Lindai, Rutkovskai Elīnai Elizabetei, Megijai Kļaviņai, Zeidenbergai Elīzai, Kramai Kerijai, Jonasei Emīlijai, Dambergai Daniēlai, Līcītei Martai. Paldies Mārtiņam Sviķkalnam – pagājušā gada uzvarētājam, kurš šogad traumas dēļ nevarēja piedalīties, bet palīdzēja kā tiesnesis.

Sacensību tabula ar rezultātiem ir apskatāma skolas sporta stendā (skolas 1.korpusa 1.stāvā). Info par konkursu atrodama Facebook (Cēsu Pilsētas vidusskola).

Informāciju sagatavoja Boriss Cibankovs

Foto Galerija