STIPRIE VĪRI 2022

Šogad konkurss “Stiprie vīri” notika 9.novembrī. 35 jaunieši pulcējās sporta hallē lai piedalītos cīņā par konkursa uzvarētāja titulu.

Vidusskolas grupā čempiona titulu izdevās nosargāt pagājušā gada uzvarētājam Kārlim Gustavam Bērziņam (11.a). Arī 2.vietas ieguvējs palika nemainīgs – Kristers Kubliņš (11.a). Trešo vietu izcīnīja pagājušā gada pamatskolas grupas uzvarētājs Lauris Garbars (10.a).

Pamatskolas grupā, kurā startē 7.-9. klašu zēni, konkursa “Stiprie vīri 2022” titulu izcīnīja 8.b klases skolnieks Mārtiņš Sviķkalns. 2.vietu, atpaliekot tikai divus punktus no uzvarētāja, ieguva Armands Runcis no 7.a. Trešajā vietā, ar tik pat mazu starpību no otrās vietas (2 punkti), ierindojās Eduards Mūrnieks (8.b).

Pirmo reizi “Stipro vīru” vēsturē par tiesnešiem piekrita būt meitenes.

Liels paldies tiesnešu brigādei:  Rutkovskai Elīnai Elizabetei, Garbarei Evijai, Sukonnovai Danai, Šlēziņai Annijai, Eglītei Amandai, Gutānei Marijai Kristiānai, Peperniecei Jasmīnai Annai, Vītolai Līvai, Jonasei Emīlijai, Dambergai Daniēlai, Sābulei Karīnai Keitai, Vītiņai Rūtai, Ertei Dominikai.

Par balvām uzvarētājiem un dalībniekiem parūpējās PKS “STRAUPE”. Sirsnīgs paldies par atbalstu!

Sacensību tabula ar rezultātiem ir apskatāma skolas sporta stendā (skolas 1.korpusa 1.stāvā). Info par konkursu atrodama facebook (Cēsu Pilsētas vidusskola).