SPORTO VISA KLASE

15.februārī Cēsu Pilsētas Vidusskola uzņēma “Sporto visa klase” posmu Cēsīs. Pasākums sākās no rīta ar direktores – Aijas Sīmanes uzrunu, turpinājās ar sportiskām aktivitātēm un noslēdzās ar apbalvošanu.

Kopā pasākumā piedalījās piecas 6. klašu komandas no četrām skolām. Divas klases no Cēsu 2. pamatskolas un pa vienai klasei no Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Kocēnu pamatskolas un Cēsu Pilsētas vidusskolas.

Šajā posmā skolēniem bija jāpieveic piecas stafetes un divi vispārējas fiziskās sagatavotības uzdevumi – piespēles ar bumbu pret sienu un lēcieni ar lecamaukliņu. Pēc uzdevumu izpildes sekoja rezultātu apkopošana, kur vietas tika sadalītas šādi:

1.vieta- Valmieras Pārgaujas sākumskola

2.vieta-Cēsu Pilsētas Vidusskola

3.vieta-Cēsu 2.pamatskolas 6.a

4.vieta-Cēsu 2.pamatskolas 6.b

5.vieta-Kocēnu Pamatskola

Apsveicam visus dalībniekus par piedalīšanos un aktīvi pavadītu laiku. Kā arī mūsu 6.a klases skolēnus, klases audzinātāju Lidiju Lisovsku un sporta skolotājus Mārtiņu Milbergu un Martu Tutiņu ar 2.vietas iegūšanu!

Lielu paldies gribam pateikt mūsu vecāko klašu tiesnešu brigādei:

Dambergai Daniēlai, Antropovam Rinātam, Garbaram Laurim, Kostānam Rihardam, Berkoltam Markusam, Groševam Laurim, Lismentei Anetei, Spicinam Fjodoram, Tīlikai Kristiānai, Zālītei Alisei, Sukonnovai Danai, Šlēziņai Annijai.

Informāciju sagatavoja Rebeka Laure

Foto Galerija