Sasniegumi olimpiādēs

MŪSU SASNIEGUMI CĒSU NOVADA, VIDZEMES un VALSTS OLIMPIĀDĒS!

Olimpiāde Vieta Skolēns Klase Skolotājs
Bioloģija

25.11.2016.

3. Dmitrijs Dmitrijevs 11.B M.Tijāre
A Reiners Reinis Grinbergs 9.B I.Kukaine
A Maira Martini 10.B M.Tijāre
Angļu valoda

28.11.2016.

2. Paula Guča 9.B A.Sarkane
2. Amanda Lorence 9.B A.Sarkane
Rēķini galvā

02.12.2016.

2. Jēkabs Jonins 1.B L. Olte
A Alise Neimande 1.B L. Olte
A Lauris Groševs 3.B E. Bujāne
Vēstures olimpiāde

13.01.2017.

2. Marta Kļaviņa 9.B M.Grāvere
A Patrīcija Leina Šmite 9.B M.Grāvere
A Mārcis Strazdiņš 9.B M.Grāvere
Ķīmijas olimpiāde

07.02.2017.

2. Dmitrijs Dmitrijevs 11B M.Tijāre
Matemātikas olimpiāde

17.02.2017.

2. Ralfs Trofimovs 6A I.Simanoviča
3. Rūdolfs Rudmiezis 6A I.Simanoviča
3. Rūdolfs Horns 6B L.Neimane
3. Justīne Odiņa 6B L.Neimane
3. Katrīna Anna Pelša 5A L.Neimane
3. Dāvids Sudrabs 5A L.Neimane
A Madara Vildere 5A L.Neimane
A Raimonds Bundzinieks 6B L.Neimane
A Amanda Melgalve 6B L.Neimane
A Estere Anna Aploka 6B L.Neimane
A Pēteris Zazītis 6B L.Neimane
Krievu valodas alternatīvā olimpiāde

23.02.2017.

1. Ance Koreņkova 9B I.Ļebedjanceva
2.-4.klašu latviešu valodas olimpiāde

02.03.2017.

1. Melisa Takanbekova 3A E.Bērziņa
1. Evelīna Bartkeviča 4A A.Klētniece
2. Adriāna Širaka 3C D.Puriņa
3. Alise Gerke 2C I.Freivalde
3. Lauris Groševs 3B E.Bujāne
A Amanda Asne 2B A.Klētniece
A Eva Šmite 2B A.Klētniece
A Annija Šlēziņa 3A E.Bērziņa
A Emīls Zauriņš 3B E.Bujāne
A Mikus Gustavs Sīlis 4A A.Klētniece
A Kristiāna Šmite 4B A.Zirne
Vidzemes skatuves runas konkurss

07.03.2017.

2. Reinis Zārdiņš 2A M.Pētersone
Krievu valodas olimpiāde

07.03.2017.

A Dmitrijs Dmitrijevs 11B G.Zundāne
2.-4.klašu matemātikas olimpiāde

08.03.2017.

1. Reinis Zārdiņš 2A M.Pētersone
2. Sanija Alksne 2B A.Klētniece
2. Lauris Groševs 3B E.Bujāne
3. Marta Krēmere 2C I.Freivalde
3. Elīna Putna 2D L.Olte
A Evelīna Sunepa 2A M.Pētersone
A Jēkabs Jānis Balodis 2C I.Freivalde
A Alise Kārkliņa 3A E.Bērziņa
A Pēteris Laizāns 4A E.Bujāne
Ģeogrāfija

09.03.2017.

A Rūdolfs Dubovs 10B I.Gaile
A Dmitrijs Dmitrijevs 11B I.Gaile
Atklātā vizuālās mākslas olimpiāde

09.03.2017.

3. Katrīna Anna Pelša 5A I.Jaunzema
A Katrīna Vildere 5A I.Jaunzema
A Linda Ivanova 11D D.Baikovska
Sākumskolas skolēnu pētniecisko darbu konference “Mazs cinītis gāž lielu vezumu”

05.04.2017.

A Elīna Elizabete Rutkovska

Evelīna Sunepa

Diāna Laura Rolava

2A M.Pētersone
A Sanija Alksne

Eduards Mūrnieks

2B A.Klētniece
A Marta Krēmere

Markuss Vitte

2C A.Beķere
A Enija Greitaite

Elīna Putna

Lauma Ķuze

2D I.Jaunzema
A Haralds Sudrabs 3A E.Bērziņa
A Alise Zālīte 3B E.Bujāne
A Sofija Magdalēna Gulbe

Amanda Eglīte

Emīlija Stapulone

3C D.Puriņa
A Rinalds Sirmais 4A S.Krastiņa
A Laura Adele Lubiņa

Sanija Sekace

4B A.Zirne
Lietišķā informātika

20.04.2017.

1. Raimonds Bundzinieks 6B Ē.Siliņa
1. Ralfs Trofimovs 6A I.Babahins
2. Marks Jānis Maizītis 6B Ē.Siliņa
3. Līga Lapsiņa 6A Ē.Siliņa
3. Laura Kārkliņa 7A Ē.Siliņa
A Gustavs Kārlis Bērziņš 5B Ē.Siliņa
A Aleksis Ošiņš 5A Ē.Siliņa
A Matīss Zaļaiskalns 5C A.Lamberts
A Endijs Stīvens Ābelīte 5A Ē.Siliņa
A Katrība Vildere 5A I.Babahins
Mājturība un tehnoloģijas A Artis Strazdiņš 7A A.Lamberts
44.atklātā matemātikas olimpiāde

23.04.2017.

3. Katrīna Anna Pelša 5B L.Neimane
A Zane Kitija Zunda 5A L.Lisovska

Rezultāti uz 18.05.2017. Informāciju sagatavoja direktora vietniece Iveta Freivalde