Sasniegumi olimpiādēs

MŪSU SASNIEGUMI OLIMPIĀDĒS, KONKURSOS!

Olimpiāde Vieta Skolēns Klase Skolotājs
Mājturības un tehnoloģiju konkurss “Profesionālis 2018”

25.10.2018.

1. Kristiāna Šmite – DIZAINS 6B Ē. Siliņa
Bioloģijas olimpiāde

29.11.2018.

2. Laura Kārkliņa 9A L.Jaunzeme
A Vineta Krūmiņa 9B I.Kukaine
Konkurss Rēķini galvā

30.11.2018.

1. Roberts Graudiņš 1B D.Puriņa
  1. Alise Neimande 3B L.Olte
  2. Gustavs Patriks Radziņš 3B L.Olte
  3. Lauris Groševs 5B B.Rampāne
  A Ervīns Mihailovs 4C I.Freivalde
Matemātikas olimpiāde

15.02.2019.

1. Lauris Groševs 5B B.Rampāne
2. Anna Rozīte 6B A.Zirne
3. Mārcis Bite 5B B.Rampāne
  3. Emīlija Kalniņa 6B A.Zirne
  A Adriāna Širaka 5C B.Rampāne
  A Emīla Zauriņš 5B B.Rampāne
  A Regnārs Kreičmanis 5A L.Lisovska
Mājturības un tehnoloģiju konkurss “Profesionālis 2019”

06.03.2019.

1. Keita Zariņa – MODE 7A Ē.Siliņa
2. Laura Kārkliņa – MODE 9A Ē.Siliņa
3. Nikola Aļļēna – DIZAINS 9B Ē.Siliņa
Sākumskolas 2.-4.klašu olimpiāde latviešu valodā

06.03.2019.

1. Martins Puņeiko 2A A.Klētniece
1. Krišjānis Klauģis 3B L.Olte
2. Marta Krēmere 4C I.Freivalde
2. Līva Nagle 2B A.Zirne
  3. Alise Neimande 3B L.Olte
  A Julians Gorkavčuks 2A A.Klētniece
  A Nellija Mitrofanova 2A A.Klētniece
  A Diāna Laura Rolava 4A M.Pētersone
  A Eva Šmite 4B A.Klētniece
Krievu valodas olimpiāde

07.03.2019.

3. Roberts Ķirsis 9A I.Strazdiņa
Sākumskolas 2.-4.klašu olimpiāde matemātikā

19.03.2019.

2. Martins Puņeiko 2A E.Bujāne
2. Ričards Tērauds 3A I.Platace
3. Līva Nagle 2B A.Zirne
3. Alise Neimande 3B L.Olte
3. Evelīna Sunepa 4A M.Pētersone
A Krišjānis Klapars 3A I.Platace
A Jēkabs Jonins 3B L.Olte
A Roberts Mendriķis 3B L.Olte
A Marta Krēmere 4C I.Freivalde
A Jēkabs Jānis Balodis 4C I.Freivalde
Krievu valodas olimpiāde

22.03.2019.

3. Artis Štāls 10A G.Zundāne
A Rebeka Šilkina 10A G.Zundāne
Angļu valodas olimpiāde

03.04.2019.

A Laura Kārkliņa 9A I.Krūmiņa
A Pauls Roberts Tenčs 9A A.Sarkane
  A Patrīcija Oberte 9B A.Gulbe

Rezultāti uz 04.04.2019.

Informāciju sagatavoja direktora vietniece Iveta Freivalde