sasniegumi konkursos

Konkurss Vieta Skolēns Klase Skolotājs
Jaunais amatnieks 31.10.2015.

Nominācija „Dizaina speciālists”

1. novads Linards Daniels Bērziņš 8.A L.Rogoļeva
2. novads Artis Ivars Urbanovičs 8.A
Nominācija „Elektrotehniķis” 2. novads Rainers Gorjačevs 8.B A.Lamberts

Informāciju sagatavoja Iveta Freivalde. Publicēts 08.02.2016.


  1. novembrī noslēdzās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkotais konkurss “Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2016.” Konkursā piedalījās 19 izglītības iestādes. No tām nominētas tika 9 skolas un pirmskolas iestādes.
    Cēsu Pilsētas vidusskola ir godalgoto skolu vidū. Tika pasniegta goda plāksne ar uzrakstu” Pedagogam draudzīgākā izglītības iestāde 2016.”
    Esam lepni par savu skolu!

Informāciju sagatavoja Elita Bujāne

Elita2

Piedalījāmies LIZDA rīkotajā konkursā Kā manā kolektīvā atzīmē Skolotāju dienu?

Uzvarētāji un labākie raksti tiks publicēti LIZDA izdevumā “LIZDA Vēstnesis”, bet bildes LIZDA izdotajā kalendārā 2017. gadam.

Esam starp uzvarētājiem un mūsu raksts un bildes būs jaunajā kalendārā.

Skolotāju diena Cēsu Pilsētas vidusskolā 30.09.

Kalni,lejas, akmens sienas

It nekas mūs nespēs šķirt,

Ja vien īsti draugi esam,

Kuriem rakstā, kuriem rakstā sitas sirds.

/J. Lūsēna dziesmas teksts/
Pa zeltainu čaukstošu lapu paklāju skolotāji dodas uz skolu. Pie skolas durvīm katram tiek mazliet rūgteni smaržojošas mārtiņrozes. Mazi un lieli skolēni iepriecina savus skolotājus ar ziediem, saldumiem, pašdarinātām lietām. Skan zvans uz pirmo stundu. Mazākiem skolēniem stundu vadīs lielie. Skolotāji skaistās kleitās, košās kaklasaitēs, ar brīnumam atvētu sirdi iet uz zāli.

Visskaistākais draudzībā ir nevis pastiepta roka, laipnais smaids vai kopbūtnes prieks, bet gan garīgā iedvesma, kas pārņem cilvēku, kad viņš apzinās, ka viņam kāds tic un uzticas. /Ralfs Voldo Emersons/

Šogad Skolotāju dienas tēma ir DRAUDZĪBA. Skaistas dziesmas un dzeja, brīnišķīgi attēli uz ekrāna, smiekli un kāda slepeni notrausta asara. Mielošanās ar kolēģu un skolēnu iepriekšējā dienā vēlu, vēlu ceptām plātsmaizēm un kafiju. Katram savas draudzības rokassprādzītes pīšana jokojot, bet reizē darbā ieliekot savas siltās jūtas vienam pret otru, pret savu skolu un skolēniem. Pēcpusdienā dodoties apceļot Lubāna ezeru, kāda lieta ap roku vairs nav tikai lieta, bet neredzama, sajūtama, spēcinoša saite vienam ar otru. Piederības sajūta. Un sajūta, ka esi īstajā vietā.

Cēsu Pilsētas vidusskolai tikko nosvinējām 1. gadiņu. Liels un daudzveidīgs kolektīvs. Šogad Skolotāju dienā piedzīvojām: jā, esam viens otram plecs, kādu citur atrast nevar. Saprotošs un drošs plecs.
Mēs nevaram precīzi pateikt, tieši kurā brīdī dzimst draudzība. Ja traukā pilina ūdeni, tad ir kāds viens, pēdējais piliens, no kura tas sāk plūst pāri malām. Tāpat arī laipnības izpausmē ir kāds viens, pēdējais piliens, no kura sāk plūst pāri malām sirds. Rejs Bredberijs

Raksta autore Andra Gulbe. Informāciju sagatavoja Elita Bujāne.

Cēsu Pilsētas vidusskolā 58 skolotāji arodbiedrības biedri. AK priekšsēdētāja E. Bujāne, vietnieks B.Cibankovs. Atbildīgā persona par darba drošību A. Lamberts. Izstrādāts un pieņemts koplīgums. Arodorganizācijas biedri aktīvi iesaistās skolas rīkotajos pasākumos.

Informāciju sagatavoja Elita Bujāne

Elita