Rudens nāk ar savu zeltu

Aizvadītās Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēļu sacensības rudens krosā mūsu skolas sportistiem bija ļoti veiksmīgas. Šajās sacensībās Cēsu Pilsētas vidusskolas skrējēji startēja trijās vecumu grupās – “D” (4.-5.kl.), “C” (6.-7.kl.) un “A” (10.-12.kl.). Sacensību organizatoriem izdevās sagādāt grūtības dalībniekiem, sarīkojot klasisku krosa skrējienu – pļavā un reljefainā apvidū. Tāpēc liels prieks par to, ka mūsu skrējēji kārtējo reizi pierādīja, ka viņi ir starp labākajiem ne tikai novadā, bet arī Vidzemē. Kopvērtējumā visās grupās skolas komandas ir tikušas pie godalgām: “D”gr. – 1.vieta; “C”gr.- 3.vieta; “A”gr. – 2.vieta.

Individuālajā vērtējumā kārtējo zelta medaļu savai kolekcijai pievienoja Miks Zviedrāns (4.b), izcīnot pirmo vietu 500m distancē “D” vecuma grupā. Tikai 0,5s pietrūka līdz trešajai vietai Matīsam Zaļaiskalnam (5.c). Šajā pašā vecuma grupā meiteņu konkurencē sudraba medaļu izcīnīja Marta Upmale (5.a). Labākie no mūsu skrējējiem “C” grupā bija Ņikita Vasiļjevs (7.a), kurš izcīnīja 2.vietu, un Renāte Beļajeva (6.a), kura ieguva 4.vietu. Sīvā cīņā pēdējos distances metros savu bronzas medaļu “A” vecuma grupā izcīnīja Adriāna Laura Klaviniusa (11.b). 5.vietā ierindojās Samanta Timpa (10.b).

Ātrākais 1500m distancē no mūsu jauniešiem bija Rainers Gorjačevs (9.d), kurš uzrādīja piekto labāko rezultātu.

Skolu šajās sacensībās pārstāvēja 33 skolēni. Sporta skolotāju vārdā saku paldies visiem sacensību dalībniekiem par izcilu sniegumu. Bez jums nebūtu šīs uzvaras.