Mīļā skolas saime!

Mēs dzīvojam ļoti interesantā laikā. Daži vecvecāki vēl atceras 2. Pasaules kara un pēckara drūmos gadus. Skolotāji un vecāki piedzīvojuši laikus, kad nebija interneta un mobilo telefonu, bet bija jautras spēles pagalmos un darbīgas vasaras laukos. Bērni tagad pārzin modernās tehnoloģijas, varbūt, daudz labāk par mums, pieaugušajiem.

Jūs, Cēsu Pilsētas vidusskolas 790 skolēni, esiet mūsu valsts nākotne- varbūt starp mums ir kāds prezidents, slavens nākotnes sportists, aktieris, ārsts. Ne tik daudz akadēmiskas zināšanas mēs- skolotāji, jums gribam dod, cik iemācīt sirds siltumu un centību īstenot savus sapņus. Mēs vēlamies, lai jūs dzīvē kļūstiet par labāko sevis variantu. Izmantojiet arī daudzpusīgās iespējas, ko sniedz pilsēta- sports, mūzika, māksla, to visu var apgūt šeit- Cēsīs. Atrodiet sev hobiju!!! Mācieties!!! Neiztērējiet laiku niekiem.

Vecākus aicinu piedalīties skolas dzīvē gan ar idejām, gan ar pozitīvu atbalstu savam bērnam. Jūs esiet mums svarīgi!

Skolotājiem vēlu sākt visu no sākuma- nolikt plauktā iepriekšējo gadu pateicības, diplomus, nedomāt par bijušiem sasniegumiem. Sākt šogad visu no sākuma- gūt jaunas zināšanas, piedalīties profesionālos konkursos, projektos. Atrast sevī radošumu ieviest ikdienā stundās kaut pāris nekad nedarītas lietas, piemēram, labot kontroldarbus ar zaļu pildspalvu, izmēģināt stundās drāmas jeb izpildītājmākslas elementus, novadīt vienu stundu ārpus skolas…

Es ticu, ka mums visiem kopā Latvijas 100. jubilejas gads izdosies lielisks!

 

Direktore A.Sīmane

Foto Galerija