Konsultācijas

Cēsu Pilsētas vidusskolas individuālā darba (konsultāciju) grafiks

2017./2018. mācību gadam 1.-12.klases un vakara maiņa

Vārds, uzvārds Kab. Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Ingars Babahins 82.       13.20-15.25  
Dace Baikovska 48.       14.50-15.45  
Antra Bāliņa-Diega 63.         no 13.10
Amanda Beķere 100. 13.20-15.00   13.20-15.05    
Elvīra Bērziņa 102. 13.10-15.00 8.10-8.50   13.10-15.00  
Elita Bujāne 103. 12.20-14.20   12.20-14.30    
Edīte Cibankova 60 13.30-15.00 14.10-15.30      
Boriss Cibankovs SZ   15.00-17.00     14.50-15.20
Līga Ciemiņa 86.     14.10-15.20    
Imants Daugulis 48.   17.55-18.05      
Egita Dzedone 60.       15.30-15.45  
Sanita Ercika 58.     14.05-16.05 14.05-16.05  
Iveta Freivalde 99.   13.20-14.00     11.40-12.25
Ingūna Gaile 83.         14.55-16.10
Margarita Grāvere 56.   14.10-17.20      
Andra Gulbe 87.   12.30-13.10

14.10-15.40

  8.10-8.50

13.20-14.00

 
Rasma Holsta 85.   13.30-15.00 13.30-15.00 13.30-14.05  
Anita Janelsiņa 86. 14.00-15.00 14.00-14.50   12.30-14.35  
Indra Jaunzema 89. 12.30-15.00 13.20-14.00   13.20-14.00  
Līga Jaunzeme 81.     14.00-15.30   14.00-15.15
Ausma Klētniece 94. 12.30-15.00     13.10-14.10 13.10-13.40
Olga Kosolpova 83.     14.00-15.50    
Sandra Krastiņa SZ

100a

13.20-14.05   12.30-14.00   13.20-14.30
Inese Krūmiņa 80. 14.15-15.00   13.20-15.40    
Inese Kukaine 77.   14.10-15.00 13.10-14.00 14.10-15.20  
Anna Kurme 56.     15.00-17.05    
Ineta Lāce-Sējāne 83a       16.00-16.40  
Aivars Lamberts D   14.00-15.35      
Lelde Leja 62. 13.15-14.55       13.15-15.00
Agita Liepiņa 64.     14.00-15.00 14.00-15.40  
Lidija Lisovska 66.   13.20-15.00 13.20-15.35    
Ligita Neimane 67. 14.00-15.00 8.00-8.50   14.00-16.30  
Līga Olte 93.a 12.30-14.20 12.30-13.30   8.00-8.50  
Māra Pētersone 95. 13.20-14.00   12.30-14.00 8.10-8.50

13.20-14.00

12.30-13.10
Ilona Platace 98. 12.20-14.00 12.20-13.35 12.20-13.10    
Dace Puriņa 99.   12.25-13.15 12.20-13.10 8.10-8.50  
Lienīte Rogoļeva 70.     14.00-14.35    
Gunta Rozentāle 83.   14.00-15.25      
Antonija Sarkane 63. 14.00-15.00     14.00-15.45  
Ērika Siliņa 78a 14.00-15.00       14.00-15.30
Ilze Simanoviča 48.     13.20-15.20 15.10-17.00  
Osvalds Simanovičs 50.         14.05-16.00
Aija Sīmane 50.     14.10-14.55    
Inese Strazdiņa 64a       14.00-15.45  
Mārīte Tijāre 81.   15.10-16.20   15.10-16.20  
Marta Tutiņa SZ 13.10-15.10        
Maruta Vēvere 66.       14.00-14.10  
Natālija Volkova 61.     14.10-16.30 15.00-16.20  
Liesma Zemīte 50. 13.20-14.50 15.00-15.30      
Aiva Zirne 97. 12.30-14.50   13.10-14.10 13.10-14.10  
Gaļina Zundāne 60.   13.20-15.40      
Melita Žeļezcova 64.,

78b.

    14.50-16.20    
Ramona Oļehnoviča 100a.   13.20-14.40   14.10-15.00  

Grafiku pēc pedagogu iesniegtajiem laikiem sagatavoja direktora vietnieki D.Puriņa, I.Freivalde, O.Simanovičs