JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS

Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku forums ir senākais VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcijas” īstenotais izglītības projekts skolēniem – sacensības jaunajiem velosipēdistiem tiek organizētas jau kopš 1993. gada!

Šī gada sacensību 1. kārta risinās 27 reģionos visā Latvijā no 29. aprīļa līdz 17. maijam! Cēsu novada sacensību kārta noritēja 2.maijā , Priekuļos. Kopā startēja 54 bērni no Priekuļu vidusskolas un 41 bērns no Cēsu Pilsētas vidusskolas! Rezultāti ļoti iepriecinoši!

95 dalībnieku konkurencē:

Zēniem: 1.vieta Ulvis Sotnieks 5a.kl.

2.vieta Artūrs Līsmanis 5a.kl.

Meitenēm: 1.vieta Marlēna Java 4c.kl.

2.vieta Annija Brokāne 6a.kl.

3.vieta Arta Strupiša 5b.kl.

Šie bērni jau ir kvalificējušies dalībai Foruma 2.kārtā, kas norisināsies 31.maijā, Rīgā, Biķernieku kompleksā sporta bāzē!

Bet, tā kā sacensību nolikums paredz, ka vēl 2.kārtai kvalificēsies 34 dalībnieki (17 meitenes un 17 zēni) no visas Latvijas, kas Foruma 1. kārtā nav ieguvuši 1.-3. vietu, un tiek noteikti, ņemot vērā visu 1. kārtas 27 reģionālo sacensību kopvērtējumu, tad no mūsu skolas ļoti augstus rezultātus ieguva arī :

Magdalēna Anna Vecgaile 5b.kl., Marta Brence 5c.kl., Ance Girucka 3b.kl., Helmuts Zaļkalns 3b.kl., Elvis Prazņicāns 5a.kl.

Šie rezultāti, kurš tiks uz 2.kārtu – vēl jāpagaida!

Turēsim īkšķus!!!

Informāciju sagatavoja

Velo – ripo” pulciņa vadītāja

Amanda Beķere

Foto Galerija