JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS – 2019

Jau 26. gadu  pēc kārtas CSDD rīko konkursu jaunajiem  velosipēdistiem. Šajā gadā ir jaunums – netiek veidotas komandas, bet katrs Foruma pirmās kārtas dalībnieks tiek vērtēts individuāli!

29.04.19. Foruma 1.kārta norisinājās mūsu skolā, aicinot uz sacensībām Cēsu, Priekuļu, Raunas, Amatas, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novadu jaunos velosipēdistus!

Cēsu Pilsētas vidusskolu braši pārstāvēja un  savas zināšanas un prasmes, ceļu satiksmes noteikumos, pirmajā neatliekamajā palīdzībā, velosipēda uzbūvē  un praktiskajā braukšanā, parādīja :

Jakāns Kristaps, Sofija Magdalēna Gulbe, Palsis Kristers, Laizāns Jēkabs, Adriāna Širaka, Niks Zukuls no 5c.klases,  Zauriņš Emīls, Kļaviņš Gabriels no 5b.klases, Viktorija Kirillova, Marta Krēmere, Kurts Ķepītis, Ervīns Mihailovs no 4c.klases,  Puķīte Laura, Elīna Elizabete Rutkovska no 4a.klases, Alksne Sanija no 4b.klases, Garbare Līga Agnese, Klauģis Krišjānis, Jonins Jēkabs, Vasiļevska Lūcija Elza, Dergunovs Georgijs no 3b.klases!

Uz finālu, kas norisināsies 1.jūnijā Biķernieku kompleksā sporta bāzē, tiks tie skolēni, kuri būs ieguvuši visaugstāko novērtējumu Foruma pirmās kārtas sacensībās – ne mazāk kā 50 meitenes un 50 zēni – no visas Latvijas skolām!

Gaidīsim rezultātus!!!

Informāciju sagatavoja “Velo-ripo”pulciņa vadītāja Amanda Beķere

Foto Galerija