Angļu valodas stunda ar Elgu Broku

Pirmdien, 13.05., angļu valodas stundā pie 4.c klases viesojās Alises vecmāmiņa Elga Broka. Viņa ir bijusi šīs skolas latviešu un angļu valodas skolotāja. Skolēni uzzināja dažādus faktus par notikumiem Lielbritānijas karaļnamā, Latvijā un sk. Elgas personīgajā dzīvē.

Grāmatās varējām aplūkot Lielbritānijas karalienes pili. Uzzinājām, kas garšo un patīk karalienei, arī kas nē. Izbrīnīja, ka pils virtuvē nedrīkst būt nekas saistīts ar ķiplokiem. Karaliene vienīgā var vadīt auto bez tiesībām.

Stundas otrā daļā aplūkojām sk. Elgas skolas laiku dienasgrāmatu. Tie bija laiki, kad skolā bija jāiet 6 dienas nedēļā un atzīmes bija no 1 līdz 5. Apskatījām sk. Elgas fotogrāfijas, kurās viņa kopā ar folkloras kopu Dzieti piedalījās pasaules izstādē Hanoverē 2000. gadā, un kurās viesojās Londonā.

Skolēnu atsauksmes: interesanti likās stāstījuma veidošana sekojot līdzi laika nogrieznim, kas bija attēlots uz lapas (Marta), patika senās skolas lietas (Enija), interesanti bija kara stāsti (Niks) un stāsti par karaļnamu (Dāvis).

Informāciju sagatavoja Andra Gulbe

Foto Galerija