1.- 4. KLAŠU LIELDIENAS

Klausījos, brīnījos,

Kas aiz kalna gavilēja;

Lieldieniņa braukšus brauca,

Asnus veda vezumā.

 

Zaļā ceturtdiena, 28. marts,  Cēsu Pilsētas vidusskolā aizritēja rosīgā noskaņā, sagaidot Lielo dienu ar dažādām aktivitātēm.  Jau ierodoties skolā, bērni ar patiesu lepnumu un prieku atrādīja skolotājām un skolas biedriem kopīgi ar vecākiem, vecvecākiem paveikto. Un olas tiešām bija skaistas – raibu raibas, kādām jau Lieldienu olām piestāv būt!

1.- 4. klašu skolēni, skolotāju Māras, Ramonas, Ilonas un Nikolettas iesaistīti, ripināja olas, asināja prātu un pielietoja savu bērna iztēli, minot visdažādākās mīklas. Izrādās, ka, olu iegriežot rotējošā kustībā, var pārbaudīt, kuram tad šis gads būs laimes mirkļiem piepildītākais. Savukārt, metot zaru rīkstīti cauri aplim, dzinām prom visas neveiksmes un skumju mirkļus. Nedaudz žēl, bet skaistajām olām bija jāizcīna arī savas olu kaujas, un kad tas tika izdarīts, tad gardu muti tās tika arī notiesātas. Protams, ar sāli, jo šo gadu aizvadīsim, esot godīgiem vienam pret otru!

Paldies vecākiem par raibo olu dažādību! Tik skaistas Jums kopā ar bērniem tās bija izdevušās! Paldies skolotājām, kuras šo pasākumu organizēja, vadīja!

Un lai mums visiem ģimeniska kopā būšana šajos Saules atgriešanās svētkos! PRIECĪGAS LIELDIENAS!

Informāciju sagatavoja Baiba Jansone

Foto Galerija