KARJERAS NEDĒĻA

10.10.2022.

Informācija medijiem 

 

Ikgadējā Karjeras nedēļā jauniešus Cēsu novada Cēsu Pilsētas vidusskola aicinās atklāt savas uzņēmējspējas

 

No 17. līdz 21. oktobrim visā Latvijā notiks Karjeras nedēļa, kuru organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar reģionālajiem partneriem. Šogad Karjeras nedēļa atzīmē savu desmitgadi un ar saukli “Uzņēmējspējas – tavas superspējas!” aicinās ikvienu, īpaši skolēnus, izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas. Arī Cēsu novada Cēsu Pilsētas vidusskola piedalās ikgadējā Karjeras nedēļā, piedaloties piedāvātajās aktivitātēs. Mūsu skolas skolēniem būs iespējas tikties dažādu profesiju pārstāvjiem – iepazīstot uzņēmējspēas darbībā. Redzēt, kur un kā strādā dažādu profesiju pārstāvji.  

 

Visu Karjeras nedēļu skolotāji tiks aicināti klašu vai skolēnu interesentu grupām rīkot tuvumā esošo uzņēmumu apmeklējumu, iepazīt profesionāļu spilgtākās uzņēmējspējas un piedalīties sociālo tīklu konkursos. Ierosinātās aktivitātes padarīs viesošanos uzņēmumos vēl aizraujošāku un jauniešiem saistošā veidā būs iespējams ne vien iegūt jaunas zināšanas, bet arī sacensties par noderīgām balvām. Aicinām sekot līdzi Karjeras nedēļas aktualitātēm un programmai VIAA mājaslapā, kā arī VIAA un TavaiKarjerai Facebook un Twitter kontos.

Par Karjeras nedēļu

Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, ko VIAA organizē sadarbībā ar Latvijas pilsētām un novadiem. Tajā jauniešiem ir iespēja iepazīt arvien jaunas, ar karjeras izglītību saistītas tēmas – darba tirgus tendences, nākotnē pieprasītākās profesijas, skolā iegūto zināšanu un prasmju pielietojums izvēlētajā nozarē. Karjeras nedēļa ir viena no VIAA īstenotā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” aktivitātēm ar Eiropas Sociālā fonda un valsts finansējumu.

 

Papildu informācija:

Skaidrīte Astahovska-Eglīte,

Cēsu Pilsētas vidusskolas

Karjeras konsultante

e-pasts: skaidrite.astahovska@gmail.com