8.vieta Latvijas skolu Ziemas festivālā

Ar lielisku panākumu mūsu skolas sportistiem noslēdzies 24. Latvijas skolu Ziemas festivāls. 108 skolu konkurencē mūsu komanda izcīnīja ļoti augsto 8.vietu.

Pirmo reizi tāda mēroga sacensības skolēniem  notika virtuāli.  Divu nedēļu garumā 1650 skolēni attālināti sacentās distanču un kalnu slēpošanā, snovbordā, skriešanā un iešanā, rezultātus fiksējot ar pašu mobilajiem telefoniem un izmantojot GPS sporta lietotnes.  No 19. februāra līdz 4. martam trīsdesmit skolēni paveica 3642 km garu distanci, kas pielīdzināms ceļam no Cēsīm līdz Madridei.

Puišu konkurencē labākais no mūsējiem bija Olivers Zvaigzne ar 338.27 km. No meitenēm visgarāko distanci paveica Karlīna Keita Šmite (316.50 km)

Mūsu skolas top 6

Zēni

Olivers Zvaigzne         338,27km

Hugo Beķeris              305,19km

Emīls Takanbekovs     250,41km

Treviss Zazītis             177,60km

Aleksandr Filimonov 116,92km

Roberts Glazers           93,44km

Meitenes

Karlīna Keita Smite                316,50km

Estere Elisa Drīveniece           180,74km

Ruta Samsonova                     170,63km

Sanija Alksne                          161,59km

Alise Burmika                         126,75km

Dana Sukonnova                     125,61km

Milzīgs paldies visiem komandas dalībniekiem par izaicinājuma pieņemšanu un izcilu panākumu!

Skolu Latvijas skolu Ziemas festivālā  pārstāvēja:

Uzvārds, vārds klase Uzvārds, vārds klase
1 Takanbekovs Emīls 2.c 1 Brokāne Annija 3.a
2 Zvaigzne Olivers 4.b 2 Drīveniece Estere Elisa 4.b
3 Greizis Ralfs 5.a 3 Pērkone Sanija Maiga 5.a
4 Zazītis Treviss 6.b 4 Šmite Karlīna Keita 6.b
5 Beķeris Hugo 6.b 5 Lāce Adrija 6.b
6 Gulbis Roberts 7.a 6 Alksne Sanija 6.b
7 Berkolts Markuss 7.b 7 Dikante Linda Marta 6.d
8 Garbars Lauris 8.a 8 Sukonnova Dana 7.a
9 Sērmūkslis Ralfs 8.a 9 Kaupuža Amanta Kristiāna 7.a
10 Grieznis Railijs Didzis 8.a 10 Kļaviņa Megija 7.a
11 Filimonovs Aleksandrs 9.a 11 Aleksejeva Vita 8.a
12 Vizāns Gustavs 9.a 12 Krūze Rasa Dārta 7.c
13 Glazers Roberts Aleksis 9.b 13 Aļļena Nikola 11.b
14 Kublinš Kristers 9.b 14 Burmika Alise 11.b
15 Lomašonoks Elans 9.b 15 Samsonova Ruta 12.a

 

Sirsnīgs paldies sportistu vecākiem par atbalstu!

Informāciju sagatavoja Boriss Cibankovs

Foto Galerija